Valentýn, vztahy a čistota

February 2, 2019

Blíží se svátek zamilovaných, Valentýn. Dneska se nechci zabývat tím, kdo Valentýn ve skutečnosti byl a ani tím, zda-li je dobré takovýto svátek jakkoli slavit. Raději připomenu, jak moc je důležitá čistota tělesná, čistota naší mysli a čistota všech projevů a jednání v našich vztazích. Ve vztazích muže a ženy.

 

Moc rád bych Ti na toto téma doporučil čtyři zajímavé knihy.
Všechny je pořídíš v našem křesťanském obchodě.

 

PS: Všechny z nich potěší i jako dárek :)

Princip čistoty

 

Ať už jsi ve vztahu s Tvým protějškem na začátku, anebo naopak kráčíte životem dlouhá léta - jsem si jist, že v každém případě oba oceníte tuto jedinečnou knihu Randyho Alcorna.

Představuje totiž dvě věci aktuální pro každý vztah muže a ženy,
v jakémkoliv stádiu.

 

  1. Výhody rozhodnutí se pro život v sexuální čistotě

  2. Důsledky života v nečistotě

 

Jak prosté. Autor nám velmi vlídným, pastýřským způsobem předkládá příběhy z praxe a konkrétní rady, které z nich vyplývají. Na základě Bible nás všechny, muže i ženy, vede
k čistotě a svobodě, která z toho vyplývá. Máš už v téhle oblasti jasno?

Pořiď si tuhle drobnou knihu -
97 stran, takže ji přečteš raz, dva.

Než se zasnoubíte

 

Investice do této knihy je drobná avšak čerpat z ní můžeš po celý život. Pokud jsi své osudové "Ano" ještě nepronesl/a, pak je pro Tebe tahle brožura tištěná na míru.

 

Předkládá totiž pět důležitých otázek, které je radno si položit předtím, než se s nekým rozhodneš pro společný život a vykročíte vstříc zásnubám.

 

Pořiď si tuhle skvělou brožuru a poznej tak sebe i svůj protějšek lépe než doposud. Společná příprava před důležitým rozhodnutím začíná zde.

 

Když si hříšnící říkají "Ano"

 

Berete si zde ... řekl jsi už své životní Ano? Pak je tahle kniha právě pro Tebe. A též pro Tvůj protějšek. Pro muže a ženu předkládá Dave Harvey, autor knihy, jasnou myšlenku - jsme hříšní
a v manželství nás čeká společná cesta, na které můžeme naši hříšnost překonávat mocí evangelia.

 

Vede nás tak k odhalení častokrát skryté podstaty našich manželských problémů a krizí - tedy to, že jsme stále hříšní. Nevede nás však k setrvání v hříchů, naopak - v knize nás vybízí k aktivnímu překonávání našich hříšných sklonů a ke společnému boji a zápalu pro zbožný život v manželství.

 

Cítíš, že i Ty častokrát narážíš na hříšné chování ve Tvém manželství? Bojujte společně za trvalou proměnu! Pořiď si tuhle knihu ke společnému čtení jako začátek té cesty.

Manželství - co kdo očekává?

 

 

Dokonalá manželka. Manžel snů. Hledáš taky nemožné? Pak pro Tebe nemám dobrou zprávu.

 

Pokud Ti však jde víc o poslušnost našemu Pánu Bohu, pak je pro Tebe tahle brožura ideálním průvodcem. Průvodcem a rádcem na cestě, kde se naše očekávání dokonalých manželů a manželek častokrát střetává s realitou.

 

Nenech se polapit do svých nereálných snů a představ o manželství a přečti si tuhle knihu Paula Davida Trippa. Známý autor v téhle brožuře ukazuje, jak změna a přeorientování se na Boží priority místo vlastních snů dokáže osvěžit Tebe i Vaše manželství.

 

Ať už jsou Tvé plány na začátek února jakékoliv a ať už tyhle skvělé knihy pořídíš sobě nebo jako dárek, přeji Ti požahnaný čas u čtení a čistotu ve vztazích na každý den.

 

 

 

Pavel Szlauer

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Aktuální články

November 21, 2019

October 2, 2019

September 30, 2019

September 28, 2019

September 28, 2019

Please reload

Archív
Please reload

Štítky
Please reload

Sleduj nás
  • Facebook Basic Square

Zůstaňme v kontaktu

Facebook page

Odběr novinek

Kontakty

Chceš odebírat veškerý obsah TheRivers pravidelně?

Začni zde!

TheRivers s.r.o.

IČ: 06962122

Bankovní účet: 2401409973/2010

Kontaktní adresa:
Husovo náměstí 1188/4, 70200 Ostrava

© 2019 by TheRivers

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

  • White Facebook Icon
0