Jsem zahořklý, co s tím?

March 2, 2019

Jak reaguješ, když Ti lidé křivdí, uráží Tě, nebo vůči Tobě nepokrytě hřeší? Nevadí Ti chovat v sobě zášť proti těm, kdo Ti ublížili, alespoň pokud nevede k činům? 

 

Pokud se v tom popisu poznáváme, je to v pořádku? Anebo je načase revize naší zahořklosti? Dovol mi, doporučit Ti knihu Zahořklost - Jedovatý kořen.

 

Pokud pokračujeme v našem příkladu, bohužel, naše rozhodnutí krmit v nás hořkost je stejně hříšné jako hřích původně spáchaný na nás. Naše reakce na hřích jiných lidí je taky duchovní bitva, v níž však máme přikázáno zvítězit.
Jak?

 

 

 

Na takovou bitvu a jak v ní zvítězit se Lou Priolo zaměřuje v této životně důležité brožurce, která může pomoci naši zahořklost vykořenit. 


Autor nabízí jak biblickou definici, tak i identifikaci vnějších příznaků zahořklosti, čímž vybavuje čtenáře schopností rozpoznat zahořklost ve vlastním životě. Kromě toho předkládá biblický postup k vítězství odplácením dobrem za zlo. Zloba ztratí svou sílu, když se dokážeme raději zaměřit na prokazování lásky.

 

 

 

Přestaňme krmit zahořklost a zlobu v nás! Naučme se vše překonat díky Boží pomoci! Návod, jak toho docílit najdeš v knize Zahořklost - Jedovatý kořen od Loua Priola.

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Aktuální články

November 21, 2019

October 2, 2019

September 30, 2019

September 28, 2019

September 28, 2019

Please reload

Archív
Please reload

Štítky
Please reload

Sleduj nás
  • Facebook Basic Square

Zůstaňme v kontaktu

Facebook page

Odběr novinek

Kontakty

Chceš odebírat veškerý obsah TheRivers pravidelně?

Začni zde!

TheRivers s.r.o.

IČ: 06962122

Bankovní účet: 2401409973/2010

Kontaktní adresa:
Husovo náměstí 1188/4, 70200 Ostrava

© 2019 by TheRivers

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

  • White Facebook Icon
0