Co očekávat od svého pastora?

March 9, 2019

Otázka, kterou si častokrát klademe. Anebo ne? A máme si ji vůbec klást? Není to náhodou spíš starost jiných - těch "nahoře", pastora, možná starších sboru? Podle nás ne. A proto Ti chceme doporučit knihu se stejným názvem od Lance Robertse. Tady je.

 

 

Co očekávat od svého pastora a co by měl očekávat od Vás?

 

Křesťanovi, který se jen trochu zajímá o dění ve svém sboru - na místě, kde se schází s dalšími křesťany, pomůže tato kniha porozumět službě řádně ustanovených starších (pastorů, kazatelů). Bez nich je Kristova církev „nehotová“ (Titovi 1,5).

Co od nich máme čekat a co jsou naopak nesprávná očekávání? Jak se pozná dobře odvedená práce na této "pozici" v zrcadle Božího slova? A co se vlastně po všem očekává od nás samotných?

Zkušenost z Česka i zahraničí

 

Autor Lance Roberts není jen pisálek, který by od stolu v zámoří rozdával rady do dalekých krajin. Ve svém letitém působení zavítal na několik let i k nám do Česka. Tento detailní vhled do situace, jaká v našich církvích je, pak bravurně využil právě v této knize. Tobě se tak do rukou dostává unikátní materiál!

Kniha na druhou

 

Pořiď si knihu nejen sám pro sebe. Až ji přečteš, doporuč ji dalším bratřím a sestrám ve tvém shromáždění. Doporuč ji taky všem pastýřům, farářům, kněžím, kazatelům a všem, kteří Tě duchovně vedou. Využij tak potenciál knihy a nech se vést k novým revizím nás samotných i našich duchovních vedoucích, které nám Pán daroval. Buďme vděčni a učme se novým věcem. Začněme uvažování na téma co čekat od našich pastorů právě v této knize.

V našem křesťanském obchodě ji teď pořídíš i se slevou na poštovné.

 

 

Podívej se i na další doporučení a pozvánky k nákupu novinek v našem obchodě. 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Aktuální články

November 21, 2019

October 2, 2019

September 30, 2019

September 28, 2019

September 28, 2019

Please reload

Archív
Please reload

Štítky
Please reload

Sleduj nás
  • Facebook Basic Square

Zůstaňme v kontaktu

Facebook page

Odběr novinek

Kontakty

Chceš odebírat veškerý obsah TheRivers pravidelně?

Začni zde!

TheRivers s.r.o.

IČ: 06962122

Bankovní účet: 2401409973/2010

Kontaktní adresa:
Husovo náměstí 1188/4, 70200 Ostrava

© 2019 by TheRivers

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

  • White Facebook Icon
0