Pastýřem dětského srdce

March 16, 2019

Máš děti? Máš v okolí, v rodině někoho, kdo děti má? Máme pro Tebe knižní tip! Knihu známého autora Tedda Trippa, která vysvětlí třeba i to, proč se děti nechovají tak, jak by měly.

 

Dnešní děti se nechovají, tak jak bychom čekali a my mnohdy nechápeme proč a jsme z toho rozčarovaní a zmatení. Mnozí dospěli k závěru, že úkol vychovat děti je nesplnitelný. Někteří se zklamaně vzdávají, jiní se snaží uplatnit autoritativní přístup. Jak k výchově dětí přistupovat jako křesťané?

Cílem této knihy je ujistit vás, že situace není beznadějná.
I ve třetím tisíciletí lze vychovávat děti v biblických hodnotách, které sami uznáváte. Nemusíte se – a ani byste neměli – hroutit a dospívat k závěru, že váš úkol je nesplnitelný. Je šance vrátit se zpět ke kormidlu a mít z výchovy radost!

Trippova práce vás provede vývojem dítěte a formativními vlivy, které působí na jeho chování.  Upozorní na důležitost vzájemné komunikace rodičů a dětí a zaměří pozornost na pastýřský přístup k dětem, který vychází z biblických zásad.

 

Pořiď si tuhle knihu! Je skvělým průvodcem pro rodiče, kteří chtějí vychovávat děti podle Bible! Využít můžeš třeba akci na poštovné zdarma při větším nákupu. 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Aktuální články

November 21, 2019

October 2, 2019

September 30, 2019

September 28, 2019

September 28, 2019

Please reload

Archív
Please reload

Štítky
Please reload

Sleduj nás
  • Facebook Basic Square

Zůstaňme v kontaktu

Facebook page

Odběr novinek

Kontakty

Chceš odebírat veškerý obsah TheRivers pravidelně?

Začni zde!

TheRivers s.r.o.

IČ: 06962122

Bankovní účet: 2401409973/2010

Kontaktní adresa:
Husovo náměstí 1188/4, 70200 Ostrava

© 2019 by TheRivers

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

  • White Facebook Icon
0