Dokud se nenaváže spojení, budou některé funkce nedostupné!

September 29, 2019

Jeremiáš 29:13: Budete mě hledat a najdete mě, když mě budete hledat celým srdcem.

 

Matouš 6:33: Hledejte nejprve Boží království a jeho spravedlnost, a toto vše vám bude přidáno.

 

Matouš 6:8: Váš Otec ví, co potřebujete, ještě předtím, než ho poprosíte. 

 

 

 

Máš ve svém telefonu Bibli? Já mám sice více ráda klasickou Bibli, kterou můžu otevřít a listovat v ní, ale ta taky nejde vzít všude. Takže pro případ, že jsem bez své tištěné Bible, mám v mobilu aplikaci. Tam mám celou Bibli. 

 

Tahle Bible v mobilu funguje, i když nejsem připojená k internetu. Ale pokud se připojím, načte se mi tam více věcí. Například se mi ukáže verš dne. 

Většinou bývám připojená skoro pořád, ale nedávno jsem měla internet v mobilu přeci jen vypnutý. Chtěla jsem si opět přečíst verš dne, ale místo verše jsem našla jen nápis: Dokud se nenaváže spojení, budou některé funkce nedostupné. Byla pro mě hodně hluboká rána přímo do mého srdce. 

 

Ale proč? Však to je jen obyčejné oznámení a měla jsem jednoduše zapnout Wi-Fi nebo data. Hned by se mi zobrazil verš dne a vše by bylo v pořádku. Proč mě to tak moc zasáhlo? Odpověď je jednoduchá... Nevnímala jsem to jen jako oznámení aplikace, která mi říká, že nemám zapnutý internet. Vnímala jsem to hlavně jako hlas od Boha, který mi chce tímto říct daleko víc. 

My lidé míváme častokrát obrovský problém. Prosíme Boha o to, aby k nám promluvil a jsme na Něho naštvaní, když nevidíme odpovědi a stále marně čekáme, až uslyšíme Jeho hlas. Ale Bůh k nám nemusí vždy mluvit jen tak, že budeme doslova slyšet Jeho hlas. Neříkám, že tato možnost není reálná, určitě takové požehnání spousta lidí zažívá. Bůh k nám však častokrát promlouvá i skrze jiné věci. Jeho odpovědi k nám můžou přicházet třeba když mluvíme s jinými lidmi. Anebo nám Bůh může odpovídat skrze životní situaci, kterou si procházíme. Náš problém však je, že ty odpovědi často nevidíme. Nebo je nechceme vidět? Tady mi Bůh ukázal svůj hlas opravdu zvláštním způsobem.

Ten text: ,,DOKUD SE NENAVÁŽE SPOJENÍ, BUDOU NĚKTERÉ FUNKCE NEDOSTUPNÉ." mě hodně vyděsil, protože mi Tím chtěl Bůh říct mnoho věcí. Tento článek píšu o prázdninách, kdy se každý den něco děje. Člověk má volno, takže si naplánuje spoustu věcí, které chce za dva měsíce stihnout a na Boha často nemá ani čas. Já se sice modlím a čtu si z Bible a snažím se s Bohem komunikovat, ale On vidí, že to je málo. Tehdy, když jsem seděla na posteli a četla si dokola ten text v aplikaci, jsem měla v hlavě spoustu myšlenek. Cítila jsem, že mi Bůh chybí a naopak, že i já chybím Jemu. Máme totiž mezi sebou vztah. A o vztah se musíte starat. Já jsem poslední dny dělala spoustu jiných věcí, ale na Boha moc čas nebyl. Proto mě to hodně zasáhlo. Proto to pro mě nebyl jen text v aplikaci, která mi říká, že si mám pouze zapnout data a vše bude ok. Ano, vše by bylo v pohodě, kdybych zapnula data. Ale jen v té aplikaci, ne v mém životě. Aby bylo všechno v pohodě v mém životě, musím opět ,,zapnout" život s Bohem. Musím se dát z režimu off-line do režimu on-line. 

 

Myslím si, že tohle zažívá hodně lidí. Den má pouze 24 hodin a každý z nás v něm chce stihnout spoustu aktivit. Večer jsme už unavení a na nějaké ztišení s Bohem už nemáme čas. Ale řekněme si narovinu... Naplňuje nás život bez Boha? Dává nám život bez Něj víc než život s Ním? Ne? Tak proč to děláme? Proč jsme v režimu off-line? Pokud s ním nenavážeme spojení, budou některé funkce opravdu nedostupné. Například nebudeme naplněni Jeho přítomností, pokud ji nebudeme hledat a nalézat. 

 

Možná se bojíš, protože jsi byl dlouhou dobu off-line a nevíš, co se stane, když se přepneš do jiného režimu ve svém životě. Ale o tom je naše víra. Nemusíme se toho bát, protože Bůh nás miluje láskou, kterou si nedokážeme my lidé ani představit. Proto se neboj navázat s Bohem spojení. Jen tehdy budou všechny funkce dostupné. Stejně jako musím zapnout internet v mobilu, aby se mi ukázaly všechny krásné věci v aplikaci, tak musím zapnout režim on-line s Bohem, abych získala nádhernou Boží přítomnost! Jsi i Ty online?

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Aktuální články

November 21, 2019

October 2, 2019

September 30, 2019

September 28, 2019

September 28, 2019

Please reload

Archív
Please reload

Štítky
Please reload

Sleduj nás
  • Facebook Basic Square

Zůstaňme v kontaktu

Facebook page

Odběr novinek

Kontakty

Chceš odebírat veškerý obsah TheRivers pravidelně?

Začni zde!

TheRivers s.r.o.

IČ: 06962122

Bankovní účet: 2401409973/2010

Kontaktní adresa:
Husovo náměstí 1188/4, 70200 Ostrava

© 2019 by TheRivers

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

  • White Facebook Icon
0