Listopadová romance? Ale co když ...

November 21, 2019

Co když máme místo listopadové romance problémy? Deprese, závislost, neshody v manželství, zlobivé děti ... a po podzimní romanci jako by se zaprášilo? Ano i k těmto situacím máme knižní tipy. Tady jsou.

 

 

Deprese

 

Deprese je vážná věc. Porozumění jí samotné a útěchu ve světle evangelia přináší Edward T. Welch ve své nové knize. V našem křesťanském obchodě máme dvě varianty - pro může a pro ženu. Liší se však jen přebalem, a tak je snadné si vybrat!

 

 

Přečti si o těchto knihách víc ...

 

 

Závislost

 

Notorické pití alkoholu, kouření, gambling ... to je jen hrstka toho, na čem můžeme být závislí. Trpíme pak nejen my, ale častokrát i lidé okolo nás. Přitom nás Bible vybízí, abychom se nenechávali ničím zotročovat. Nemusíme to být jen my sami, ale možná máme v okolí své blízké, kteří potřebují pomoc. Buďme s nimi v těžkých chvílích a čtěme rady zkušených, jak pomoci.

 

 

Přečti si o těchto knihách víc ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neshody v manželství

 

Co když to v manželství neklape? Co když se ani jeden nedokáže pro druhého obětovat? A jaká je vlastně role muže a ženy v manželství? Jaké by měli být naše priority z hlediska Bible? 

 

Manželství - co kdo očekává je brožura, ve které Paul David Tripp píše o tom, že ne vždy pro nás Bůh připravil cestu manželství sypanou růžovým kvítím. Zamýšlí se nad tím, že nás možná Bůh vede jinudy, aby nás učil Jeho cestám.

 

Cesta k biblickému usmíření je také tenká avšak velmi přínosná knížka. Ken Sande se v ní zaměřuje na hledání biblických rad a postupů k dosažení smíru s našimi blízkými.

 

 

Přečti si o těchto knihách víc ...

 

 

 

 

Zlobivé děti

 

I pro tuto oblast máme knižní tipy. Ať už si nevíte rady s dětmi, které zlobí anebo máte doma "veselo" v případě, že Vaše dítě trpí ADHD.

 

 

 

Přečti si o těchto knihách víc ...

 

 

 

Pokud si z nabízených tipů nevybral, nezoufej. Koukni na celou kategorii knih na téma Pastorace, těžké životní situace nebo rovnou prošmejdi celý náš křesťanský obchod TheRivers. Určitě si vybereš!

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Aktuální články

November 21, 2019

October 2, 2019

September 30, 2019

September 28, 2019

September 28, 2019

Please reload

Archív
Please reload

Štítky
Please reload

Sleduj nás
  • Facebook Basic Square

Zůstaňme v kontaktu

Facebook page

Odběr novinek

Kontakty

Chceš odebírat veškerý obsah TheRivers pravidelně?

Začni zde!

TheRivers s.r.o.

IČ: 06962122

Bankovní účet: 2401409973/2010

Kontaktní adresa:
Husovo náměstí 1188/4, 70200 Ostrava

© 2019 by TheRivers

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

  • White Facebook Icon
0