Sleva 20% na všechno!

November 21, 2019

Přátelé, je to tady! Zlevnili jsme opravdu každý náš produkt slevou minimálně 20%. Nově tak v našem křesťanském obchodě nakoupíš za nižší cenu cokoliv, co si vybereš. 

Advent za dveřmi

 

Za několik dní je tady advent a s tím spojený čas očekávání a radosti. Posilni se na každý prosincový den pravidelným čtením. Pro tuhle dobu máme dvě varianty:

 

 

Ó pojďme, pokloňme se Ježíši

 

Kniha s podtitulem denní čtení pro adventní čas nám pomůže zpomalit a připomenout si každý den pravý význam Vánoc. Přinese do našeho každodenního shonu kousek zastavení se a nasměřuje nás k oslavě našeho Pána Ježíše Krista.

 

Každodenní zamyšlení autora Paula Davida Trippa jsou skvělou příležitostí, jak se na Vánoce připravit. Číst je můžete i spolu s celou rodinou. Obsahují vždy také otázky k zamyšlení.

 

 

Přečti si o knize víc.

 

 

 

 

 

 

Dobrá zpráva o veliké radosti

 

Druhým tipem na adventní pravidelné čtení je kniha známého autora Johna Pipera. V ní na nás čeká každodenní zamyšlení s trefně pojmenovanými tématy jako například Jednotka vánočního nasazení nebo Mariin Bůh.

 

Objev i Ty překvapení, která čekají ve vánočních tématech. Možná nám už některá zevšedněla, tak neváhejme a dejme se k jejich "oprašování".

I tahle kniha je vhodná pro společná rodinná čtení na každý den.

 

 

Přečti si o knize víc.

 

 

Kalendáře 2020

 

K dispozici máme se slevou i kalendáře na nový rok.

Pořiď si buď záložkové kalendáře s citáty a překrásnými fotografiemi nebo zabrouzdej do zemí Bible ve stejnojmenném vydání nástěnného křesťanského kalendáře.

 

Klikni na jednotlivý kalendář a uvidíš víc.

 

 

 

 

 

Mnoho dalšího

 

Pokud jsi zatím nevybral, nezoufej. Máme pro Tebe celou řadu dalších skvělých knih a odvážných triček. Vše je zlevněno, tak nečekej a vybírej.

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Aktuální články

November 21, 2019

October 2, 2019

September 30, 2019

September 28, 2019

September 28, 2019

Please reload

Archív
Please reload

Štítky
Please reload

Sleduj nás
  • Facebook Basic Square

Zůstaňme v kontaktu

Facebook page

Odběr novinek

Kontakty

Chceš odebírat veškerý obsah TheRivers pravidelně?

Začni zde!

TheRivers s.r.o.

IČ: 06962122

Bankovní účet: 2401409973/2010

Kontaktní adresa:
Husovo náměstí 1188/4, 70200 Ostrava

© 2019 by TheRivers

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

  • White Facebook Icon
0